Firma

Firma

Jesteśmy dostawcą systemów odzysku ciepła Q-Box EnergiQ opartych na amerykańskiej technologii rozwiniętej przez rumuńską firmę EnergiQ Power S.R.L. Proponujemy Państwu urządzenia gwarantujące znaczący odzysk energii cieplnej zawartej w gazach spalinowych i technologicznych wytwarzanych w tradycyjnych jak i nowoczesnych układach wytwórczych energii elektrycznej i ciepła niezależnie od rodzaju stosowanego paliwa.

Zespół EnergiQ Polska projektuje, produkuje i montuje systemy odzysku ciepła Q-Box EnergiQ w ścisłej współpracy z potencjalnym Klientem. Używając najlepszej, najnowszej technologii tworzymy produkty jedynie na zamówienie, dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klienta, tak by działały z jak największą możliwą wydajnością termiczną, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Co więcej, jesteśmy w 100% oddani naszym klientom,  gdyż chcemy być partnerem  w dziedzinie  odzysku ciepła na którym można polegać. Poprzez dokładne zapoznanie się i przeanalizowanie  różnych opcji jesteśmy w stanie oszacować realną oszczędność energii. Znajdujemy  krytyczne punkty strat energii i podpowiadamy optymalne, najbardziej opłacalne sposoby ich zredukowania.

Dotacje na innowacje
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka